Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Перевір свій РРО до 1 липня поточного року

У теперішній час діє Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій, затверджений  наказом ДПС України від 21.12.12р. № 1159. Зазначений реєстр містить повний опис та сфери застосування всіх РРО та ЕККР, які використовуються для розрахунків із споживачами.

В новому Держреєстрі реєстраторів розрахункових операцій наведені РРО (ЕККР та портативні ЕККА), які створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді, та які вже у своїй конструкції містять модеми та мають можливість направляти до органів ДПС фіскальні звіти по дротовим та бездротовим каналам зв`язку.

Якщо реєстратор розрахункових операції включено до нового Держреєстру, але його конструкція не дозволяє виконувати вимоги законодавства щодо надання РРО-звітності по дротовим та бездротовим каналам зв`язку, то такий РРО необхідно дообладнати до 01.07.2013 року, звернувшись до сервісних центрів або до виробника РРО. З цієї дати до суб`єктів господарювання, які не виконуватимуть вимог законодавства в частині надання РРО - звітності, будуть застосовуватися фінансові санкції.

Перевірити свій РРО має можливість кожен користувач мережі Інтернет, ознайомившись з новим Державним реєстром РРО на єдиному веб – порталі ДПС України: _www.sts.gov.ua.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.