Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Привести РРО у відповідність із законом необхідно до 01 липня 2013 року

Державною податковою службою України запроваджено новий сервіс для платників податків: подання звітності про використання РРО в електронному вигляді. Запровадження нового сервісу значно спростить для суб`єктів господарювання процес формування та надання звітності.

По-перше, застосування передачі інформації в електронному вигляді до органів ДПС надасть можливість платникам податків економити час.

По - друге , суб`єкти господарювання матимуть можливість зменшити витрати на утримання касової техніки за рахунок відсутності необхідності друкування паперової контрольної стрічки та її зберігання протягом 3-х років.

Крім того, вже не потрібно надавати до органів державної податкової служби як раніше до 15 числа наступного за звітним місяцем звіти про використання РРО.

По – третє, використання електронної контрольної стрічки призведе до значного скорочення перевірок платників податків.

Отже, відповідно до змін, внесених до Закону України від 06.07.95р. №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі Закон № 265), з 01 січня 2013 року подання звітності про використання реєстраторів розрахункових операцій до органів державної податкової служби в електронному вигляді для суб`єктів господарювання є обов`язковим.

На виконання положень Закону. №265 Міністерством фінансів України наказом від 08.10.12р. № 1057 затверджено Порядок і механізм передачі електронних копій розрахункових документів і фіскальних чеків реєстраторів розрахункових операцій дротовими або бездротовими каналами зв`язку до органів ДПС та Вимоги щодо створення контрольної стрічки в електронному вигляді.

Враховуючи все вищевказане, користувачам касової техніки при її придбанні або заміні необхідно обов`язково звертатись до Центрів сервісного обслуговування або виробників РРО щодо проведення ними відповідного доопрацювання даної моделі у термін до 01 липня 2013 року. Після цієї дати застосування не переобладнаної техніки або РРО старого зразка призведе до  відповідальность  у зв`язку з введенням в дію п.9 ст.17 Закону № 265.

Тобто до суб`єктів господарювання застосовуватимуться фінансові санкції у розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170 грн.) в разі неподання до органів ДПС звітності, пов`язаної із застосуванням РРО, розрахункових книжок та копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків з реєстраторів розрахункових операцій по дротових або бездротових каналах зв`язку.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.