Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Новий сервіс для іноземних інвесторів

ДПІ у Богодухівському районі повідомляє, що Державною податковою службою України організовано діяльність сервісу для підприємств з іноземними інвестиціями. Таким чином відомство має на меті покращити інвестиційний клімат країни, допомагаючи інвесторам уникати податкових ризиків.  

Новий електронний сервіс розглядатиме звернення підприємств з іноземними інвестиціями, аналізуватиме господарські операції та повідомлятиме партнерів про податкові ризики. Листування буде індивідуальним і повністю конфіденційним. При цьому податкова пропонуватиме підприємствам самостійно усунути недоліки до офіційного оформлення господарської операції. Тобто, цей проект забезпечить інвесторів інформацією про відповідність господарських проектів податковому законодавству України.

Звернення підприємств з іноземними інвестиціями щодо проведення аналізу моделі господарської операції з контрагентами приймається ДПС України або Окружною ДПС – Центральним офісом з обслуговування великих платників податків.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.