Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Безкоштовний сервіс для платників податків набирає обертів

Одним із кроків впровадження та розвитку інноваційних технологій стало підписання ДПС України 12 вересня 2012 року з найвпливовішими учасниками ринку електронного документообігу, котрі охоплюють 80 % зазначеного ринку, Меморандуму щодо поліпшення процесу подання звітності, впровадження електронних сервісів, розвитку електронного документообігу.

На сьогодні учасники меморандуму пропонують такі безкоштовні електронні послуги:

1.  «ДПС України»:

а) «ДПС – захист звітності» – програмний продукт який забезпечує захищену передачу звітів в електронній формі (без паперових копій) з використанням електронного цифрового підпису до Державної податкової служби України (_www.cskidd.gov.ua);

б) «ОПЗ» – програмне забезпечення по формуванню та подачі платниками податків податкової звітності та реєстру отриманих та виданих податкових накладних до органів ДПС в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку (_www.sts.gov.ua). 

2.  «АЙФІН» – програмне забезпечення яке забезпечує платникам податків можливість підписання та відправки електронної звітності до ДПС України, Пенсійного фонду України та Статистичного Управління України, використовуючи безкоштовні ключі ЕЦП від АЦСК ІДД ДПС України (_www.iFin.ua).

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.