Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

До уваги абітурієнтів!

Національний університет державної податкової служби України оголошує прийом студентів на навчання на факультеті податкової міліції за освітньо-кваліфікаційним рівнем: бакалавр, спеціаліст, магістр.

На навчання на факультет податкової міліції приймаються громадяни України, які мають повну загальну середню освіту, відповідають вимогам правових актів України, що визначають проходження служби в податковій міліції ДПС України, та рекомендовані на навчання ГУПМ ДПС, УПМ міста Києва, віком від 17 до 25 років.

Бажаючим вступити на навчання необхідно звертатися у відділ роботи з особовим складом управління персоналу Державної податкової служби за місцем реєстрації (громадянам, які зареєстровані у м. Києві, необхідно звертатися у відділ проходження служби у податковій міліції управління персоналом Державної податкової служби у м. Києві за адресою:04116, м. Київ, вул. Шолуденка, 31, к. 318, тел. 044-244-10-76).

Оформлення особових справ проводиться з січня 2013 року.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.