Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Довідка про відсутність заборгованості з податків і зборів видається через п’ять робочих днів

Про це повідомила завідувач сектору погашення податкового боргу Ніна Лобойко.

Для отримання довідки про відсутність заборгованості з податків і зборів (обов’язкових платежів) (далі – Довідка) платнику податків необхідно звернутися до податкового органу із заявою (довільної форми). У цій заяві обов’язково зазначається:

- нормативний документ, що передбачає надання органом ДПС Довідки;   

- назва установи (організації, закладу), до якої цю Довідку буде подано платником податків.

Строк розгляду заяви платника податків та видача Довідки або відмови в її наданні становить п’ять робочих днів від дня отримання такої заявиподатковим органом.

 Довідка про відсутність заборгованості з податків і зборів (обов’язкових платежів) видається безпосередньо заявнику або його довіреній особі під час відвідування органу ДПС, до якого ним було подано відповідну заяву. Термін вручення Довідки має відповідати визначеному у ній терміну дії. Довідка, як офіційний документ органу державної податкової служби, діє протягом 10 днів з дня видачі і відображає стан розрахунку платника податків з бюджетом на дату видачі довідки.

Якщо платник податків не звернувся до органу державної податкової служби щоб отримати Довідку протягом терміну її дії, то така Довідка підшивається до справи платника податків.

Якщо ж, суб’єкт господарювання має податковий борг, то працівник податкового органу готує лист (у довільній формі) з вмотивованою відмовою щодо видачі Довідки, забезпечує підписання цього листа та відправлення на адресу платника податків.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.