Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Декларацію з податку на нерухоме майно юридичні особи мають подати до 1 лютого

Про це йшлося під час зустрічі за «круглим столом» який пройшов за участі начальника ДПІ у Богодухівському районі Наталею Салигіною.

З 1 січня 2013 року набрала чинності стаття 265 Податкового кодексу України «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки». Юридичні особи, які є власниками об’єктів житлової нерухомості, зобов’язані надавати податковим інспекціям річну декларацію з податку на нерухоме майно. Також присутні бкули поінформовані, що  підпунктом 265.7.5 пункту 265.7 статті 265 встановлено, що  платники податку-юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року.

Декларація з розбивкою річної суми рівними частками поквартально подається до органу державної податкової служби за місцезнаходженням об’єкта оподаткування  до 1 лютого. Тобто, для платників податку-юридичних осіб, які є власниками об’єктів житлової нерухомості, останній день подання декларації з податку на нерухоме майно - 31 січня.Податкову звітність з цього податку юридичні особи мають подати за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 25.12.12 № 1408. Вона оприлюднена на  офіційному веб-порталі ДПС України у банері «Податок на нерухоме майно»  (_>www.sts.gov.ua).

Також присутніх було ознайомлено з ходом кампанії декларування 2013р.і наголошено що  серед доходів, які підлягають обов’язковому декларуванню, відноситься і дохід, отриманий орендодавцем від надання нерухомості в оренду (суборенду), в тому числі при здачі в оренду житла. На жаль, не всі квартироздавачі сумлінно виконують свій обов’язок щодо декларування доходів та сплати податків.    

Також увагу присутніх було акцентовано на тому, що фізична особа – орендодавець, при здаванні в оренду нерухомості іншій фізичній особі та отриманні доходу у вигляді орендної плати, зобов’язана подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи. Сплачувати ж податок на доходи фізичних осіб орендодавець зобов’язаний щокварталу, протягом  40 днів після його закінчення. Громадяни можуть скористатися банером «Заповнення декларації про майновий стан і доходи», який створений на веб-порталі ДПС України (_sts.gov.ua) для подачі декларації в електронному вигляді. Для цього необхідно отримати сертифікат електронного цифрового підпису в Центрі сертифікації ключів.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.