Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Під час зустрічі з бізнесменами йшлося про сервіси податкової служби

Керівництвом ДПІ у Богодухівському районі  проведено зустріч-нараду з представниками бізнесу на тему: «Нові методи обслуговування платників податків. Легалізація робочих місць, подолання тіньової зайнятості.»  У заході взяли участь платники податків, які використовують у своїй діяльності реєстратори розрахункових операцій та подають звітність в електронному вигляді.

Перший заступник начальника податкової інспекції Олександр іІванцов наголосив, що наказом Міністерства фінансів України від 08.10.2012 №1057 зобов’язано платників податків, які використовують реєстратори розрахункових операцій, подавати копії розрахункових документів і фіскальних чеків, які містяться на контрольній стрічці в пам’яті реєстраторів розрахункових операцій або в пам’яті модемів, які до них приєднані, в друкованому вигляді або по дротових чи бездротових каналах зв’язку до органів ДПС.

Під час зустрічі йшлося також про порядок безкоштовного отримання електронного цифрового підпису в Центрі сертифікації ключів при ДПС у області, функціонування рубрик «Заповнення декларації про майновий стан і доходи», «Податковий асистент», запровадження РРО з контрольною стрічкою в електронній формі.

Також присутніх було поінформовано щодо запровадження з нового року податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Платниками податку є власники житлової нерухомості як фізичні, так і юридичні особи, в тому числі і нерезиденти. Оподатковуватись буде лише житлова площа. Ставка податку на нерухомість становитиме 1% розміру мінімальної заробітної плати на 1 січня звітного року для квартир, площа яких не перевищує240 кв. м., та житлових будинків до500 кв. м.; 2,7% розміру мінімальної заробітної плати на 1 січня звітного року – для нерухомості, яка більше цих норм.

О. Іванцов звернув увагу присутніх також на проблему використання нелегальної найманої праці та виплати тіньової заробітної плати. Зокрема, він зазначив, що податкові органи для подолання цієї негативної тенденції об'єднують свої зусилля з місцевими органами виконавчої влади.

Присутніх поінформовано про діяльність антикорупційного проекту ДПС України – «Пульс податкової», який спрямований на встановлення зворотного зв’язку з платниками податків і має на меті подолання корупції у самій податковій службі та дозволяє оперативно усувати труднощі, якщо вони виникають при спілкуванні з посадовцями ДПС.

Податківці довели до відома учасників зустрічі інформацію про останні зміни та новини у податковому законодавстві.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.