Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Заповнення декларації OnLine

ДПІ у Богодухівському районі нагадує, що з 1 січня 2013 року триває кампанія Декларування доходів, отриманих у 2012 році. Новий сервіс «Заповнення декларації OnLine» надає можливість громадянам подавати декларацію про майновий стан та доходи дистанційно.

Для заповнення декларації про майновий стан і доходи через Інтернет, на веб-порталі ДПС України (http://sts.gov.ua), необхідно отримати безкоштовний електронний ключ, що надається в будь-якому Центрі обслуговування платників податків. Електронний цифровий підпис необхідний для аутентифікації платника податків у веб-документі для підтвердження його особистості.

Щодо отримання консультацій з питань роз’яснення податкового законодавства, Електронного цифрового підпису, подання декларації про майновий стан та доходи, платники податків району можуть звернутись до Центру обслуговування платників податків, або за телефон 3-33-01.

Шановні громадяни, поважайте себе, своїх співгромадян та свою країну – задекларуйте доходи задля стабільного майбутнього!

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.