Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Зусилля податкової служби направлені на підвищення якості обслуговування платників податків

Днями податківці Богодухівщини надали практичну допомогу всім бажаючим суб’єктам господарювання, які отримали безкоштовно ключі електронного цифрового підпису. За січень 2013р. до подачі звітності в електронному вигляді залучено більше 120 фізичних осіб – підприємців.

Насамперед фахівці відділу інформатизації та обліку платників податків ДПІ у Богодухівському районі за допомогою слайдів надали практичні, а також теоретичні навики щодо застосування програмного забезпечення з використанням електронного цифрового підпису. Більшість платників податків відчули переваги в звітуванні через Інтернет, бо воно автоматично виконує чимало спеціальних розрахунків та самостійно знаходить помилки, надсилає довідки.

В ході плідного обговорення начальник управління інформатизації та обліку платників податків звернув особливу увагу на вид електронного підпису, отриманого за результатом криптографічного перетворення набору електронних даних, який додається до цього набору або логічно з ним поєднується і дає змогу підтвердити його цілісність та ідентифікувати підписувача.

Також було поінформовано присутніх про роботу електронних сервісів, започаткованих податковими органами, а саме: «Пульс податкової», «Єдина база податкових знань», Центр сертифікації ключів, он-лайн сервісів «Податковий асистент» для підприємців, які надсилають звітність до органів ДПС в електронному вигляді та «Електронний кабінет платника податків», до якого громадяни будуть мати змогу подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи через Інтернет не відвідуючи податкові органи. Довели до відома платників податків, що Державною податковою службою України запроваджено новий сервіс – Кодифіковану версію Податкового кодексу України. Нова послуга дає можливість більш зручно вивчати та використовувати податкове законодавство, оскільки статті кодифікованої версії Кодексу додатково містять нормативно-правові акти, листи ДПС та судову практику. Кодифіковану версію Податкового кодексу розміщено на веб-порталі ДПС України у рубриці «Податкове законодавство», підрубриці «Податковий кодекс».

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.