Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Переваги надання звітності засобами інтернет

Переваги надання звітності засобами інтернет  

На минулому тижні у ДПІ у Богодухівському районі відбувся брифінг за участю заступника начальника Андрія Чорненького з представниками четвертої влади.

"Сьогодні податкова служба поступово переходить від фіскальної служби до сервісної й одним із основних напрямків є саме запровадження електронної звітності, яка в порівнянні з паперовою має чимало переваг. Насамперед це економія робочого часу платників податків та їхніх коштів на придбання бланків звітних документів. Також – це автоматична перевірка звітності від наявності арифметичних помилок, оперативність обробки інформації та її конфіденційність. Переваги подання звітності в електронному вигляді уже сьогодні відчули 100% платників що звітують по ПДВ», - підкреслив Андрій Володимирович.

Щоб подавати звітність в електронному вигляді необхідно мати: доступ до мережі Інтернет, спеціалізоване програмне забезпечення для формування податкових документів в електронному вигляді у затвердженому форматі, засіб криптографічного захисту інформації, чинні посилені сертифікати ключів для платника податків і його посадових осіб та договір про визнання електронних документів.

«Зараз Податковою службою для платників запроваджується ряд електронних сервісів, зокрема, всі можуть скористатися сервісом для підприємців – „Податковий асистент”. В основу даного сервісу закладено повідомлення платників через Інтернет про податкові ризики, які податківці виявляють під час моніторингу їх господарської діяльності. Листування буде індивідуальним та конфіденційним, при цьому податкова буде пропонувати самостійно усунути недоліки до офіційного подання звітності. Скористатися новим сервісом зможуть лише ті платники, що подають звітність в електронному вигляді», -наголосив Андрій Чорненький.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.