Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Довідка за формою № 4 – ОПП

Наказом № 1146 скасовано видачу довідки органом ДПС про взяття на облік платників податків за формою № 4 – ОПП для юридичних осіб та їх відокремлених підрозділів, відомості щодо яких містяться в Єдиному державному реєстрі, а також для фізичних осіб – підприємців.

Взяття таких платників податків на облік в органах ДПС підтверджується випискою з Єдиного державного реєстру , яка надсилається ( видається) їм у порядку, встановленому Законом № 755.

При цьому для платників податків, для яких законом установлено особливості їх державної реєстрації та відомості щодо яких не містяться в Єдиному державному реєстрі,залишено формування органом  ДПС довідки про взяття  на облік за формою № 4 – ОПП.

До таких платників податків належать:

-фізичні особи, які не є підприємцями та здійснюють незалежну професійну діяльність;

-відокремлені підрозділи нерезидентів, у тому числі постійні представництва нерезидентів;

-військові частини;

-договори про спільну діяльність;

-договори управління майном;

-дипломатичні місії, які виконують обов”язки податкових агентів щодо сплати податку з доходів фізичних осіб ( якщо вони письмово звернулися за отримання довідки за формою № 4 – ОПП).

Довідка за формою № 4 – ОПП надсилається зазначеним платникам податків ( крім дипломатичних місій) наступного робочого дня з дня взяття їх на облік. За згодою платника податків не пізніше наступного робочого дня після взяття його на облік така довідка видається платнику податків чи уповноваженій особі платника податків в органі ДПС.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.