Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Облік рахунків платників податків в органах ДПС

Вимоги щодо відкриття та закриття рахунків платників податків у банках та інших фінансових установах визначено ст..69 Податкового кодексу.

Відповідно до п.69.2 цієї статті на фінансові установи покладено обов’язок подання повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків.

Фінансові установи подають повідомлення про відкриття/закриття рахунків платників податків – юридичних осіб (як резидентів, так і нерезидентів) незалежно від організаційно – правової форми, відокремлених підрозділів та представництв юридичних осіб, договорів про спільну діяльність, договорів про управління майном та угод про розподіл продукції, фізичних осіб-підприємців та фізичних осіб, які провадять незалежну професійну діяльність. При цьому юридична особа – нерезидент, яка згідно із законодавством України зобов’язана сплачувати податки і збори, відкриває рахунок через своє представництво за наявності документа , що підтверджує взяття представництва юридичної особи – нерезидента на облік відповідним органом ДПС.

Нормами Податкового кодексу не передбачено умов, за яких може не надаватись інформація про відкриття або закриття того чи іншого рахунку платника податків, а також не надано повноважень жодному органу або установі щодо визначення переліку рахунків платників податків, інформація щодо яких має надаватися до органів ДПС.

Тому згідно з п.69.2 ст. 69 Податкового кодексу фінансова установа зобов’язана надіслати повідомлення про відкриття або закриття рахунку платника податків.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.