Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Передача до єдиного державного реєстру даних про взяття на облік (зняття з обліку) в органах ДПС

Наказом Мінфіну України від 06.11.2012 р. № 1146 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників податків і зборів» встановлено випадки та строки передачі до Єдиного державного реєстру даних про взяття на облік ( зняття з обліку) в органах ДПС платників податків, відомості щодо яких містяться у цьому Реєстрі, та перелік відомостей, що передаються.

Зокрема, до Єдиного державного реєстру передаються дані про взяття на облік та зняття з обліку платників податків, про внесення змін  до відомчих реєстрів органів ДПС на підставі даних Єдиного державного реєстру, у тому числі у разі отримання із Єдиного державного реєстру, у тому числі у разі отримання із Єдиного державного реєстру даних про зміну місцезнаходження (місця проживання) платника податків, пов”язану із зміною адміністративно – територіальної одиниці.

При цьому відповідно до положень Порядку № 1588 існує певне коло юридичних осіб, які не обліковуються в органах ДПС, але відомості щодо яких містяться у Єдиному державному реєстрі. До таких юридичних осіб належать організації та установи, які обслуговуються централізованими бухгалтеріями. У таких випадках до Єдиного державного реєстру передаються дані про те, що організація або установа не обліковується в органах ДПС з причини обслуговування централізованою бухгалтерією, які зазначаються у виписці.

З метою взаємного обміну інформацією з Єдиного державного реєстру та реєстрів ДПС України затверджено накази № 1771, № 1773 та № 1774.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.