Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Скасування обов’язку подання заяви за формою № 8 – ОПП для платників податків, відомості щодо яких містяться в єдиному державному реєстрі та для яких законом не встановлено особливостей їх державної реєстрації

Органи ДПС отримують від державного реєстратора відомості про внесення до Єдиного державного реєстру запису про рішення засновників ( учасників) юридичної особи, уповноваженого ними органу про припинення юридичної особи, про прийняття рішення про припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця, про закриття відокремлених підрозділів, щодо прийняття судом рішень про порушення провадження у справі про банкрутство чи визнання банкрутом платника податків, порушення справи або прийняття рішення судом припинення юридичної особи або припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця.

При цьому у разі отримання зазначених відомостей  із Єдиного державного реєстру органи ДПС розпочинають і проводять процедури, передбачені Порядком № 1588 у зв’язку з припиненням платника податків.

У зв’язку з цим для платників податків, відомості щодо яких містяться у Єдиному державному реєстрі та для яких законом не встановлено особливостей їх державної реєстрації, наказом № 1146 скасовується обов’язок подання до органів ДПС заяви про припинення платника податків за формою № 8 – ОПП. Такі платники податків за бажанням можуть подати заяву за формою № 8 – ОПП після внесення до Єдиного державного реєстру запису про прийняття рішення про припинення.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.