Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Удосконалено принцип “ єдиного вікна ”

З 17.12.2012 р. взяття на облік платників податків в органах  ДПС підтверджується випискою з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

Відповідно до статей 63-65 Податкового кодексу та статтей 26 і 43 Закону України від 15.05.2003р. № 755 «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» взяття на облік суб’єктів господарювання в органах ДПС здійснюється за принципом “єдиного вікна”- на підставі відомостей з реєстраційних карток, наданих державним реєстратором згідно із зазначеним Законом.

З метою удосконалення принципу “єдиного вікна ” прийнято Закон № 4839 та Закон № 4834, які набули чинності з 17.12.2012 р. Зазначеними законами удосконалено принцип “єдиного вікна ” шляхом запровадження єдиного документа – виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців ( далі – Єдиний державний реєстр) та скасування довідки органу ДПС про взяття на облік платника податків.

Виписка підтверджує державну реєстрацію суб’єкта господарювання та взяття його на облік в органах державної статистики, ДПС України та Пенсійного фонду України. Державний реєстратор безкоштовно видає виписку суб’єкту господарювання, що використовує її при відкритті рахунків у банку для підтвердження взяття його на облік у відповідних органах.

При цьому Прикінцевими положеннями Закону № 4839 передбачено,що якщо державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи – підприємця проведено до набрання чинності цим Законом, для відкриття рахунків у банках та інших фінансових установах можна використовувати довідку про взяття на облік платника, видану до набрання чинності цим Законом органом ДПС, Пенсійним фондом України.

З метою забезпечення реалізації зазначених змін у законодавстві наказом № 1146, який набрав чинності з 24.12.2012 р., внесено зміни до Порядку № 1588.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.