Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Порядок заповнення та подання податкової декларації фізичними особами – підприємцями

Відповідно до п.177.5 ст.177 ПКУ податкова декларація про майновий стан і доходи  фізичними особами – підприємцями  подається до органу державної податкової служби за місцем своєї податкової адреси за результатами календарного року у строки, встановлені цим Кодексом для річного звітного податкового періоду, в якій також зазначаються авансові платежі з податку на доходи.

Фізичні особи – підприємці подають річну податкову декларацію у строк, визначений пп.49.18.5  п.49.18 ст.49 цього Кодексу. Згідно з цим пунктом платники податку на доходи фізичних осіб – підприємці  податкову декларацію подають протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.

Якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем  строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим  днем (п.49.20 ст.49 ПКУ).

Річна податкова декларація  фізичними особами – підприємцями  подається разом з додатком № 5 «Розрахунок податкових зобов’язань з податку на  доходи фізичних осіб, отриманих фізичною особою – підприємцем від  провадження господарської діяльності».

Фізичні особи – підприємці у декларації про майновий стан і доходи,  зазначають суму отриманих  доходів від провадження господарської діяльності та  суму податків що підлягає сплаті до бюджету або  поверненню.

Додаток № 5   фізичні особи  - підприємці заповнюють  на підставі  даних книги обліку доходів та  витрат де  зазначають  назву та код виду діяльності згідно КВЕД, за здійснення якого  одержано  дохід, суму одержаного доходу, вартість документально підтверджених витрат, пов’язаних з господарською діяльністю, суму чистого оподатковуваного доходу.

Самостійно  здійснюють розрахунок  податкових зобов’язань та  зазначають  авансові  платежі на 2013 рік з податку на доходи  фізичних осіб.

Фізична  особа – підприємець  у разі отримання інших доходів, ніж від провадження підприємницької діяльності,  у межах обраних ним видів діяльності, має зазначити у декларації поряд з доходами від підприємницької  діяльності  інші доходи з  джерел їх походження з України та  іноземні доходи, які оподатковуються за загальними правилами встановленими для  платників податку – фізичних осіб.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.