Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Податківцями Богодухівщини забезпечено виконання планових завдань на 102,6%

Про це повідомив в.о. начальника ДПІ у Богодухівському районі Олександр Іванцов під час проведення прес-конференції з представниками ЗМІ.

За  2012 р. до Зведеного бюджету надійшло близько 128,6 млн. грн., що на 7,6 млн.грн. або на 106,3% більше, ніж за аналогічний період минулого року. До Державного бюджету України надійшло 82,3 млн.грн. Позитивна динаміка спостерігається по наступних податках: по податку на додану вартість перевищення склали майже 1,2 млн.грн., податку на прибуток 1,0 млн.грн..

Крім того, за рахунок тісної взаємодії з місцевими органами самоврядування надходження становлять 46,3млн. грн., досягнуто зростання платежів до місцевого бюджету, щодо показників минулого року на 8,5 млн. грн., темп зростання склав 122,6%. В розрізі податків надходження збільшились: по податку на доходи фізичних осіб на 4,6 млн. грн., платі за землю на 0,7 млн.грн.

ДПІ у Богодухівському районі забезпечено високий рівень надходжень завдяки налагодженню партнерських відносин з платниками, про що свідчить рівень добровільної сплати податків, який  досяг 94,2%.

Також в ході прес-конференції Олександр Миколайович повідомив, що стартувала кампанія декларування 2013року. Декларації про доходи, отримані   громадянами  протягом 2012 року прийматимуться до 1 травня 2013 року. Декларацію можна отримати безкоштовно в органах державної податкової служби, а також роздрукувати з веб-порталу ДПС України: _www.sts.gov.ua

«Для зручності обслуговування підприємців Державна податкова служба впровадила сервіс «Заповнення декларації про майновий стан і доходи», що дозволяє заповнити декларацію в електронному вигляду. Для користування послугою платникові треба буде мати електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення, які надаються безкоштовно,» - наголосив Олександр Іванцов, та користуючись нагодою запросив громадян виконати свій конституційний обов’язок.  

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.