Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Податок на нерухомість сплачуватимуть не всі

Нагадаємо, що, згідно з статтею 265 Податкового кодексу України, з 1 січня 2013 року запроваджується податок на нерухомість. Сплачувати цей новий податок зобов’язані не всі власники житла, а лише ті, котрі володіють квартирою житловою площею більше 120 і будинком, житлова площа якого перевищує 250 квадратних метрів.

До 1 липня 2013-го всі фізичні особи - власники нерухомості, що потрапляє під оподаткування, одержать від податкової служби повідомлення-рішення, в якому буде вказана сума, що підлягає внесенню до бюджету. Сплата податку на нерухомість здійснюється один раз в рік – протягом 60 днів із дня отримання податкового повідомлення.

Розрахунок суми буде здійснюватися наступним чином: за кожен квадратний метр понад пільгову площу для квартир житловою площею від 120 до 240 квадратних метрів і будинків житловою площею від 250 до 500 квадратних метрів - 1 відсоток мінімальної зарплати, встановленої на 1 січня поточного року. Для квартир житловою площею більше 240 квадратних метрів і будинків житловою площею більше 500 квадратних метрів визначена ставка у розмірі 2,7 відсотка мінімальної зарплати.

Податковий кодекс передбачає, що власники декількох житлових об’єктів нерухомості можуть обрати пільгову житлову площу, тобто ту квартиру чи будинок, на які податок на нерухомість не нараховуватиметься.  Податок на нерухомість не нараховуватиметься на дачні та садові будинки за умови, що у власника - платника податку лише один такий об’єкт.

Про всі нюанси сплати податку на нерухомість можна дізнатися, звернувшись за консультацією на спеціальну телефонну лінію: 0-800-501-007.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.