Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Перевіряємо податкову добропорядність потенційних партнерів по бізнесу

Платники податків завдяки новим електронним податковим сервісам, що з’явилися в арсеналі податкової служби, сьогодні можуть контролювати стан власних розрахунків з бюджетом і навіть перевірити податкову добропорядність потенційних партнерів по бізнесу.

Так, підприємці, які подають звітність в електронному вигляді, отримують засобами електронного зв’язку оперативну інформацію про наявність у них непогашених боргів. За бажанням платника йому може бути надано документ, що підтверджує відсутність у нього боргів (що у переважній більшості використовується ним для подальшої передачі його іншому органу). Електронний документ формується в автоматичному режимі і після отримання від платника електронної заяви каналами електронного зв’язку надсилається на електронну адресу такого платника.

Завдяки онлайн-сервісу «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» у підприємців з’явилася можливість убезпечити себе від співпраці з ненадійними партнерами по бізнесу та від імовірної дебіторської заборгованості, яка може утворитися через невиконання контрагентами договірних зобов’язань, а несвоєчасна сплата коштів до бюджету є тому свідченням.

Крім того, будь-який відвідувач офіційного веб-порталу органів ДПС України має змогу швидко перевірити статус перебування того чи іншого платника податків на обліку в органі ДПС. Особливість сервісу полягає у тому, що заборгованість перед бюджетом перевіряється не лише безпосередньо у юридичної особи – платника податків, а й за структурними підрозділами цієї юридичної особи. Довідавшись про фактичний стан розрахунків платника податків із бюджетом, суб’єкт господарювання отримує можливість обміркувати доцільність співпраці з таким партнером по бізнесу.

Скористатися зазначеним податковим сервісом може кожен бажаючий, для чого потрібно слідувати за посиланням _http://sts.gov.ua/businesspartner та ввести один із пошукових критеріїв: або код за ЄДРПОУ, або найменування платника податків. Результат видається пошуковою системою податкових органів моментально.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.