Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

З 1 січня 2014 року - новий вид перевірок

20 листопада 2012 року Верховна Рада України у другому читанні прийняла законопроект № 10687 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок деяких податків і зборів». У ньому, зокрема, зазначається: «Документальною  невиїзною позаплановою електронною перевіркою вважається перевірка, що проводиться на підставі заяви, поданої платником податків – суб’єктом господарювання з незначним ступенем ризику, до органу державної податкової служби, в якому він перебуває на податковому обліку. Заява подається за 10 календарних днів до очікуваного початку проведення електронної перевірки в електронній формі. Форма заяви, порядок її подання, прийняття рішення про проведення електронної перевірки встановлюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики».

За результатами електронної перевірки складається довідка у двох примірниках, яка підписується посадовими особами органу державної податкової служби, які проводили перевірку, та реєструється в органі державної податкової служби протягом 3 робочих днів з дня закінчення встановленого для проведення перевірки строку (для платників податків, які мають філії та/або перебувають на консолідованій сплаті, - протягом п’яти робочих днів).

Довідка електронної перевірки після її реєстрації вручається особисто платнику податків або його законним представникам для ознайомлення та підписання протягом п’яти робочих днів з дня вручення.

У разі незгоди платника податків або його законних представників з висновками перевірки чи фактами і даними, викладеними в довідці електронної перевірки, вони зобов’язані підписати таку довідку та мають право подати свої заперечення, які є невід’ємною  частиною такої довідки, разом з підписаним примірником довідки.

Заперечення розглядаються органом державної податкової служби протягом п’яти робочих днів з дня їх отримання та платнику податків надсилається відповідь, яка є невід’ємною частиною довідки про проведення електронної перевірки. Платник податку  (його уповноважена особа та/або представник) має право брати участь у розгляді заперечень, про що він зазначає у поданих запереченнях.

Електронні перевірки, передбачені Податковим кодексом, проводяться для платників податків:

-   які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, - з 1 січня 2014 р.;

-   суб’єктів господарювання мікро-, малого та середнього бізнесу – з 1 січня 2015 р.;

-   інших платників податків (великого бізнесу) – з 1 січня 2016 р.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.