Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Відповідальність за несвоєчасне подання сільськогосподарським підприємством копій платіжних доручень

Яку відповідальність передбачено за несвоєчасне подання сільськогосподарським підприємством – суб’єктом спеціального режиму оподаткування до органу ДПС копій платіжних доручень про фактично зараховані на спеціальний рахунок суми ПДВ?

Згідно з абзацом третім п.3 Порядку акумулювання сільськогосподарськими підприємствами сум податку на додану вартість на спеціальних рахунках,відкритих у банках та / або органах, які здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 р № 11, сільськогосподарське підприємство подає за місцем своєї реєстрації не пізніше останнього календарного дня місяця, що настає за звітним ( податковим) періодом, до органу ДПС копії платіжних доручень про фактично зараховані на спеціальний рахунок суми ПДВ за кожний звітний ( податковий ) період. Статтею 163-2 КпАП встановлено адміністративну відповідальність за неподання або несвоєчасне подання посадовими особами підприємств, установ та організацій платіжних доручень на перерахунок належних  до сплати  податків і зборів ( обов”язкових платежів) у вигляді штрафу в розмірі від п”яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Отже, у разі несвоєчасного подання до органу ДПС сільськогосподарським підприємством копій платіжних доручень про фактично зараховані на спеціальний рахунок суми ПДВ на посадових осіб такого підприємства накладається адміністративний штраф у розмірі від 85 до 170 грн.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.