Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Легалізація заробітної плати – вимога часу

Погоджуючись на працевлаштування без офіційного оформлення, громадяни втрачають соціальні гарантії, а бюджет – податки.

Жорсткий контроль за виплатою реальної заробітної плати працівникам  підприємств усіх галузей економіки, наступ на зарплатні борги і їх повна ліквідація залишаються найважливішими напрямами роботи податкових органів. ДПІ у Богодухівському районі, разом з представниками районної адміністрації та фінансового управління, пенсійного фонду, управління охорони праці проводить комплексі заходи, націлені на викорінення таких проявів в районі як використання праці неоформлених працівників та виплата заробітної плати нижче мінімальної.

Податкова інспекція в рамках обласної акції “Легалізація виплати заробітної плати та зайнятості населення” постійно у посиленому режимі здійснює перевірки суб’єктів господарювання з питань дотримання ними чинного податкового законодавства при виплаті заробітної плати робітникам і службовцям. За результатами аналізу фінансової діяльності суб’єктів господарювання визначаються потенційні підприємства-порушники законодавства про оплату праці. З керівниками таких підприємств податківці проводять роз’яснювальну роботу та співбесіди, під час яких до них доводиться інформація про необхідність підвищення розміру заробітної плати найманим працівникам та своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб. Керівники підприємств, які виплачують заробітну плату своїм працівникам в розмірах, нижчих від законодавчо встановленого мінімуму, запрошуються на засідання комісії з питань своєчасності та повноти сплати податків та зборів до бюджетів усіх рівнів при Богодухівській районній державній адміністрації.

Крім роз’яснювальної роботи, податкові органи вживають заходи щодо виявлення суб’єктів господарювання, які використовують працю незареєстрованих найманих осіб та підприємств, які допускають порушення під час виплати заробітної плати. За результатами такої роботи збільшуються розміри заробітних плат та надходження до місцевих бюджетів.

Легальна зайнятість, реальна заробітна плата і податки з цієї заробітної плати – це закон. Кожен повинен усвідомити, що такі явища, як зарплата “в конверті” та робота без офіційного працевлаштування, мають глибокі корені та руйнують суспільство зсередини, позбавляючи працівників майбутнього. Необхідно досягати взаєморозуміння між громадянами, державою та бізнесом, гармонійного поєднання їх інтересів. Адже сплачені податки, збільшення надходжень до бюджету – це розвиток інфраструктури, утримання соціально-культурної сфери та медичних закладів, підвищення рівня життя громадян.

Нагадуємо громадянам, що подолати таке негативне явище, як «тіньова» заробітна плата, можливо лише спільними зусиллями. Прохання до всіх небайдужих жителів району повідомляти про випадки неофіційного працевлаштування, заниження роботодавцями заробітної плати, виплати зарплати «в конвертах» тощо ДПІ у Богодухівському районі в письмовому вигляді або за телефоном 3-33-01.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.