Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Позитивні зміни реєстраторів розрахункових операцій

«З нового року підприємці, які працюють з касовими апаратами, звітуватимуть до податкової в електронному режимі. Таке нововведення стане можливим завдяки впровадженню електронної контрольної стрічки реєстраторів розрахункових операцій, - зазначив в.о.начальника ДПІ у Богодухівському районі Олександр Іванцов підчас прес-конференції із представниками ЗМІ.

Копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків формуватимуться на контрольній стрічці в пам`яті касового апарату або пам`яті модему, який до нього приєднаний. Один раз на добу цей звіт автоматично передаватиметься до серверу обробки інформації Державної податкової служби.

Дистанційна передача інформації значно спростить процес звітування до податкової, та дозволить ще більше зменшити кількість перевірок платників податків, що здійснюють розрахунки у готівковій формі.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.