Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Пульс податкової

Пріоритетними напрямками роботи податкової служби є створення нової системи адміністрування податків, за якої вся увага акцентується на покращенні сервісу для платників: відмова від фіскальних методів, спрощення процедур виконання суб’єктами господарювання податкових зобов’язань. А ще - стабілізація податкового законодавства, досягнення високої податкової культури, наближеної до світових стандартів, партнерські відносини.

Платник має право отримати податкові сервіси - інформацію, довідки, можливість швидкого та зручного звітування, декларування, постановки та зняття з обліку. Для реалізації нових напрямків діяльності податкової служби, для їх прискорення, а також упередження корупційних діянь, кожен платник зі своїми пропозиціями чи критичними зауваженнями щодо діяльності податкових органів має змогу безпосередньо звернутись до контакт-центру при Інформаційно-довідковому департаменті ДПС України. Ця телефонна лінія має назву «Пульс податкової». її номер (044) 284 00 07.

Кожен платник, який має зважені критичні зауваження, пропозиції до роботи чи обслуговування з боку податкового органу чи підтвердження корупційним діянням податківців може зателефонувати до контакт-центру. Зворотна відповідь з боку Департаменту ДПС щодо вжитих заходів до порушників буде оперативною.

Досягнення взаєморозуміння з платниками, відкритості у питаннях сплати податків, довіри з боку платників - головне завдання податкової служби.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.