Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Зустрічі за «круглим столом» з клієнтами податкової запорука плідної співпраці

Саме такої думки дотримується начальник ДПІ у Богодухівському районі Наталія Салигіна. Регулярно проводячи заходи з представниками бізнесу, цього разу Наталія Василівна запросила до діалогу підприємців, що займаються роздрібною торгівлею.

Мета таких акцій проста і зрозуміла – довести до кожного ті зміни та інновації, що впроваджуються податковою службою, вислухати пропозиції щодо поліпшення співпраці.

Серед важливих тем зустрічі – запровадження РРО з електронною контрольною стрічкою в електронній формі та дистанційного подання звітності до органів ДПС України.

Особливу увагу начальник ДПІ звернула на те, що впровадження нового сервісу електронної контрольної стрічки РРО та модемів спростить документообіг, що само по собі вже є позитивною тенденцією. Крім того це надасть можливість СГД не друкувати на папері і не зберігати протягом 3 років паперову контрольну стрічку РРО, спростить процес формування та надання звітності.

Також було висвітлено питання, щодо надання податкової звітності засобами електронного зв’язку шляхом отримання безкоштовно ключів електронного підпису, та поінформовано присутніх про впровадження ДПС нових електронних сервісів.

Наприкінці зустрічі підприємці мали змогу поставити свої запитання, отримати поради та роз’яснення, висловити побажання.

Наталія Василівна запевнила, що мета роботи інспекції полягає в організації високоякісного сервісу для всіх платників податків.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.