Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Виключення з Реєстру неприбуткових організацій

У разі порушення неприбутковою організацією норм Податкового кодексу та інших законодавчих актів про неприбуткові організації, а також за власним рішенням такої організації відбувається виключення неприбуткової організації з Реєстру.

До порушень, на підставі яких організацію може бути виключено з Реєстру, належить використання звільнених від оподаткування коштів на цілі, не передбачені статусом, зокрема для провадження господарської діяльності.

Кошти та майно, використані не за цільовим призначенням, вважаються доходом і підлягають оподаткуванню за ставкою, встановленою п.151.1 ст.151 Податкового кодексу.

Таке виключення відбувається на підставі рішення центрального органу ДПС. Після виключення неприбуткової організації з Реєстру така організація повертає оригінал рішення про внесення її до Реєстру до органу ДПС. Виключення з Реєстру відбувається шляхом скасування наданої їй ознаки неприбуткової організації.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.