Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

До уваги платників – спрощенців: з нового року - зниження ставок платникам єдиного податку

Це передбачає Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо подальшого удосконалення адміністрування податків і зборів». Згідно з нормами Закону, з наступного року передбачено зменшення ставок єдиного податку для платників єдиного податку п’ятої групи – із 7% до 5%, а для шостої групи – із 10% до 7% (зміни до статті 293 Податкового кодексу України).

Крім того, буде знято обмеження  щодо максимальної кількості найманих працівників, які можуть працювати у спрощенців 5 та 6 груп, що сприятиме створенню додаткових робочих місць.

Крім того, буде запроваджено річний звітний період (замість квартального) для платників єдиного податку другої групи, що значно спростить документообіг для представників малого бізнесу.

Нагадуємо, що на даний час згідно з п.291.4 ПКУ до п’ятої групи відносяться фізичні особи - підприємці, у яких протягом календарного року граничний обсяг доходу не перевищує 20 млн. грн. та які не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 20 осіб.

До шостої групи відносяться юридичні особи - суб'єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми, у яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 20 млн. грн. та у яких середньооблікова кількість працівників не перевищує 50 осіб.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.