Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

До кінця року потрібно здійснити реєстрацію договорів оренди

Про це повідомив під час зустрічі із ЗМІ перший заступник ДПІ у Богодухівському районі Олександр Іванцов, та повідомив, що до 01.01.2013 року, у відповідних органах виконавчої влади підлягають реєстрації незареєстровані договори оренди за земельні ділянки.

«У разі, якщо платниками фіксованого сільськогосподарського податку не будуть зареєстровані договори оренди у відповідному органі виконавчої влади, то реєстрація сільськогосподарського товаровиробника платником фіксованого сільськогосподарського податку скасовується згідно діючого законодавства. Підставою для скасування реєстрації платника фіксованого сільськогосподарського податку є недотримання вимог ст. 125 Земельного кодексу України, та п.287.1 ст.287, ст.302 Податкового кодексу України,» - наголосив Олександр Миколайович.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.