Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Повернення основних засобів засновнику

Чи оподатковується ПДВ операція з повернення основних фондів, попередньо внесених до статутного фонду юридичної особи іншим юридичним або фізичним особам, у разі їх виходу з числа засновників або учасників такої юридичної особи?

Відповідно до пп. «а» п.185.1 ст.185 Податкового кодексу об’єктом оподаткування є операції платників податку з постачання товарів, місце постачання яких розташовано на митній території України, відповідно до ст..186 зазначеного Кодексу.

Згідно з пп.14.1.191 п.14.1 ст.14 цього Кодексу постачання товарів – будь-яка передача права на розпорядження товарами як власник, у тому числі обмін.

Отже, операція з повернення основних фондів, попередньо внесених до статутного фонду юридичної особи іншими юридичними або фізичними особами, у разі їх виходу з числа засновників або учасників такої юридичної особи підпадає під визначення об’єкта оподаткування ПДВ і має оподатковуватись на загальних підставах за основною ставкою.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.