Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Реєстрація відокремленого підрозділу в органах ДПС

Реєстрація відокремленого підрозділу в органах ДПС здійснюється незалежно від наявності обов’язку щодо сплати того чи іншого податку та збору.

Правила взяття на облік відокремленого підрозділу в органах ДПС встановлено Порядком обліку платників податків і зборів, затвердженим наказом від 09.12.2011р. №1588 (далі Порядок №1588), відповідно до п.4.2 розділу IV якого для взяття на облік відокремленого підрозділу юридичної особи платник податку подає до органу ДПС за своїм місцезнаходженням такі документи:

- Заяву за формою № 1-ОПП;

- Копію документа, що підтверджує присвоєння коду за ЄДРПОУ;

- Копію витягу з Єдиного державного реєстру із зазначенням відомостей про відокремлений підрозділ, якщо заявником є відокремлений підрозділ юридичної особи, відомості про яку включаються до Єдиного державного реєстру;

- Копію документа про реєстрацію, легалізацію, акредитацію, створення тощо, якщо заявником є відокремлений підрозділ юридичної особи, відомості про яку не включаються до Єдиного державного реєстру (у тому числі відокремлений підрозділ нерезидента).

Відокремлені підрозділи, які не включаються до Єдиного державного реєстру, зобовязані подати зазначені документи до органу ДПС у 10-денний строк після державної реєстрації (легалізації, акредитації чи засвдчення факту створення іншим способом).

Відокремлені підрозділи,які включаються до Єдиного державного реєстру, можуть подати зазначені документи до органу ДПС для взяття на облік за бажанням.

Згідно з пунктами 3.10 та 3.11 розділу ІІІ Порядку №1588 після взяття платника податків на облік за основним місцем обліку орган ДПС формує довідку про взяття на облік платника податків за формою №4-ОПП. Така довідка надсилається платнику податків наступного робочого дня з дня взяття на облік. За згодою платника податків не пізніше наступного робочого дня після взяття його на облік така довідка може бути видана платнику податків чи уповноваженій особі платника податків в органі ДПС. Довідка про взяття на облік платника податків за формою №4-ОПП є єдиним документом, що підтверджує взяття платника податків на облік в органі ДПС. Довідка (свідоцтво) видається безоплатно та є дійсною лише на територїї України. На території держав, з якими Україна уклала міжнародні договори про уникнення подвійного оподаткування, застосовується довідка-підтвердження статусу податкового резидента України.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.