Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Порядок зняття відокремлених підрозділів з обліку в органах ДПС

Зняття відокремлених підрозділів з обліку в органах ДПС регламентується пунктами 11.1 – 11.11 розділу ХІ Порядку №1588 (Порядок обліку платників податків і зборів, затверджений наказом Мінфіну України від 09.12.2011 р. №1588).

Зокрема, у разі прийняття рішення про закриття відокремлених підрозділів юридичної особи їй необхідно у триденний строк від дати внесення до Єдиного державного реєстру відомостей про те, що юридична особа перебуває у процесі припинення, подати до органу ДПС, в якому такий підрозділ як платник податків перебуває на обліку, такі документи:

- заяву про припинення платника податків за формою №8-ОПП, дата якої фіксується в журналі за формою №6-ОПП;

- оригінал довідки за формою №4-ОПП;

- копію розпорядчого документа (рішення) власника або органу, уповноваженого на те установчими документами про припинення;

- копію розпорядчого документа про утворення комісії з припинення (ліквідаційної комісії);

Після дотримання всіх вимог, установлених нормами Порядку №1588, та отримання відповідних довідок за встановленими формами облікова справа закритого відокремленого підрозділу юридичної особи долучається до облікової справи такої юридичної особи.

Такі самі правила застосовуються й у разі зняття з обліку відокремлених підрозділів, розташованих на території тієї самої адміністративно-територіальної одиниці, або в разі реорганізації відокремленого підрозділу в такий підрозділ, який не має обов’язків чи повноважень щодо:

- нарахування, утримання або сплати (перерахування) до бюджету податків, зборів від свого імені чи від імені іншого платника податків;

- складання та подання податкової звітності податковим органам;

- укладання трудових договорів (контрактів) з найманими особами, нарахування та/або сплати їм заробітної плати;

- ведення окремого балансу, бухгалтерського чи податкового обліку;

- відкриття рахунків у фінансових установах.

До заяви про зняття з обліку у такому разі повинно бути додано завірену копію рішення юридичної особи про таку реорганізацію відокремленого підрозділу. Після зняття з обліку відокремленого підрозділу облікові справи юридичної особи і відокремленого підрозділу, розташованого на території тієї самої адміністративно-територіальної одиниці, також об’єднуються (п.11.13 розділу ХІ Порядку №1588).

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.