Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

З 1січня 2013р. розпочинається кампанія декларування доходів громадян 2013!

ДПІ у Богодухівському районі нагадує, що з 1 січня 2013 року в Україні стартує компанія декларування доходів громадян, отриманих у 2012 році.

На веб-порталі ДПС України (_sts.gov.ua) впродовж грудня буде створений сервіс «Заповнення декларації про майновий стан і доходи». Це дозволить, як підприємцям, так і громадянам, які декларують доходи, подати декларацію в електронному вигляді.

Сервіс надасть можливість позбутися черг, зекономити час платників податків при поданні декларації.

Можливість надіслати декларацію електронкою надає електронний ключ, який можна отримати звернув шись до пункту реєстрації користувачів при ДПС у Харківській області, який знаходиться за адресою: м. Харків, Держпром, 6 під’їзд, 2 поверх, кімната 121.

Громадянину потрібно буде написати 2 заяви за встановленими формами, надати копії паспорта та реєстраційного номеру облікової картки платника податків (більш відомий як ідентифікаційний код), і мати при собі електронний носій (CD, DVD, «флешка»).

Процедура отримання платником ключа триває не більше 15 хвилин. 

Всю необхідну інформацію щодо одержання безплатних «електронних ключів» можна знайти на сайті Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДПСУ _www.cskidd.gov.ua або отримати, зателефонувавши за номером: 702-86-17.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.