Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Бажаєте дізнатися більше про сервіси податкової служби завітайте на офіційний веб-сайт ДПС України

Зазначила під час прес-конференції начальник ДПІ у Богодухівському районі Наталія Салигіна з представниками ЗМІ.

Під час проведення заходу вона повідомила, що державна податкова служба України впевнено рухається власним шляхом розвитку, який полягає у перетворені фіскального органу в сервісну службу. Взявши курс на поліпшення обслуговування платників, працівники податкової служби мають намір створити умови для взаємовигідної співпраці обох сторін. Процес системної перебудови відносин між податковою службою й платниками податків, що передбачає зміни акцентів діяльності ДПС, вже отримав практичне втілення. Стратегією розвитку податкової служби передбачена, зокрема, економія часу платника податків на співробітництво з податковими органами. Вагому роль у цьому відіграють електронні сервіси.

Офіційний веб-сайт ДПС України (_www.sts.gov.ua) містить чимало сервісів, що суттєво спрощують навігацію для сумлінних суб’єктів господарювання у бурхливому океані бізнес-простору.

Функціонує сервіс «Єдина база податкових знань», яка постійно оновлюється та вдосконалюється. Єдина база включає в себе перелік найбільш актуальних питань-відповідей, що виникають у платників податків. Ще є сервіси, які стосуються платників податку на додану вартість: «Реєстр платників ПДВ», «Анульовані свідоцтва платників ПДВ» та інше. Працює сервіс для забезпечення формування електронної звітності, отримання електронних ключів. Сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» допоможе сумлінним платникам податків переконатися у надійності контрагентів.

«Наразі готується до запуску ще один новий сервіс - «Заповнення декларації про майновий стан і доходи», який надасть можливість заповнити декларацію як фізичним особам – підприємцям, так і громадянам з подальшим направленням її до податкового органу, не відвідуючи кабінетів ДПІ,» - зазначила Наталія Ваилівна.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.