Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Інформуйте податкову про об'єкти оподаткування

ДПІ у Богодухівському районі нагадує керівникам підприємств та підприємцям, що Податковим кодексом України передбачено обов'язкове надання до податкової служби інформації про рухоме та нерухоме майно, яке використовується у господарській діяльності платників податків. Відомості про всі об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність подаються за встановленою формою №20-ОПП.

Таке повідомлення подається протягом 10 робочих днів після створення відокремленого підрозділу, реєстрації права власності на об’єкт, укладання договору оренди, створення чи відкриття об'єкта, після зміни відомостей про об’єкт оподаткування (зміни типу, найменування, місцезнаходження або стану об’єкта оподаткування) до органу державної податкової служби за місцезнаходженням такого об’єкта.

Звертаємо Вашу увагу, що при першому поданні у повідомленні за ф. №20-ОПП зазначаються відомості про всі об'єкти оподаткування (орендовані чи які належать платнику податків на правах власності).

Рекомендований довідник типів об’єктів оподаткування оприлюднений на офіційному веб-сайті ДПА України (_www.sta.gov.ua) Консультаційний центр -> Навігатор платника податків - Типи об’єктів оподаткування).

Зауважимо, Податковим кодексом для платників податків передбачена відповідальність за неподання відомостей про об’єкти та про зміни даних по них (зміна місцезнаходження, найменування, стану тощо). Відомості необхідно надавати до ДПІ у Богодухівському районі. Довідки за телефонами 3-01-39.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.