Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Легалізація виплати заробітної плати – завдання загальнодержавного масштабу

Легалізація виплати заробітної плати, цивілізоване оформлення трудових відносин – це завдання загальнодержавного масштабу. Важливо, щоб працівники отримували заробітну плату офіційно, бо саме в такому випадку місцевий бюджет має стабільні надходження, а працівник – соціальний захист.

Нещодавно під час наради на таку тему відбувся у актовій залі податкової інспекції з керівниками підприємств, які порушують законодавство з оплати праці та податкове законодавство. Очолювала засідання керівник ДПІ Наталія Салигіна.

Перший заступник начальника ДПІ Андрій Чорненький довів присутнім інформацію щодо розміру середньомісячної заробітної плати, яка нараховується окремими податковими агентами в розмірі нижче мінімально встановленого розміру і наголосив, що податківці постійно проводять роботу з платниками податків щодо легалізації заробітної плати, офіційного оформлення найманих працівників, недопущення заборгованості по заробітній платі.

У засіданні також взяли участь представники управлінь праці та соціального захисту населення Богодухівського населення.

Податківці ще раз нагадали, що незареєстрований належним чином працівник ризикує залишитися без права на отримання пільг та виплат, гарантованих державою, особливо при нарахуванні пенсії.

З питань легалізації заробітної плати звертатися за телефоном:3-33-17.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.