Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Електронна звітність – ключ в майбутнє

Електронна звітність – ключ в майбутнє

Про це повідомив заступник начальника ДПІ у Богодухівському районі Андрій Чорненький під час проведення брифінгу з представниками ЗМІ.

«Подання податкової звітності в електронному вигляді має багато переваг. Вона може надсилатись до органів ДПС засобами телекомунікаційного зв'язку як в робочий час, так і після 18 години, у вихідні та святкові дні, безпосередньо з офісу платника, власної квартири, будинку, Інтернет-кафе або з будь-якого місця з доступом до мережі Інтернет - без черг, без труднощів, що пов'язані з передачею звітності у дні її масового подання,» - зазначив Андрій Володимирович.

Для електронного звітування ДПС України створено всі передумови:

- розроблено та безкоштовно розповсюджується серед платників податків програмне забезпечення з формування та передачі до органів ДПС податкової звітності в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку;

- запроваджено новий сервіс для платників податків - надсилання договору "Про визнання електронних документів" в електронній формі. Процедури формування договору в електронному вигляді реалізуються акредитованими центрами сертифікації ключів, які включені до системи подання податкових документів в електронному вигляді.

- працює Акредитований центр сертифікації ключів ДПС який надає послуги електронного цифрового підпису органам державної влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям всіх форм власності, іншим суб'єктам господарської діяльності та фізичним особам, громадянам з можливістю безоплатної видачі посилених сертифікатів відкритих ключів.

Адреса сектору реєстрації користувачів при ДПС у Харківській області –м.Харків, Держпром, 6 під’їзд, 2 полверх, кімната 121.

Щоб подавати звітність в електронному вигляді необхідно мати: доступ до мережі Інтернет, спеціалізоване програмне забезпечення для формування податкових документів в електронному вигляді у затвердженому форматі, засіб криптографічного захисту інформації, чинні посилені сертифікати ключів для платника податків і його посадових осіб та договір про визнання електронних документів.

Детальнішу інформацію щодо безплатних «електронних ключів» можна отримати на сайті Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДПСУ _www.cskidd.gov.ua або за телефоном: 702-86-17

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.