Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Чого чекати платникам податків в новому році

Лібералізацію податкового законодавства, оподаткування податком на прибуток новації в застосуванні РРО в наступному році та інші нагальні питання обговорювали під час особистої зустрічі в ДПІ у Богодухівському районі на якому були присутні начальник ДПІ Наталія Салигіна, представники громадськості та бізнесових кіл району.

Як повідомила Наталія Василівна, оподаткування податком на прибуток в 2013 році зазнає значних змін, серед яких: сплата авансових внесків з податку на прибуток, річна податкова декларація, зменшення ставки податку. Платникам податків, які використовують в своїй діяльності РРО, з наступного року не треба буде тратитись на придбання паперових касових стрічок і зберігати їх протягом 3 років, адже встановлено технічні вимоги щодо створення контрольної стрічки в електронній формі в реєстраторах розрахункових операцій для різних сфер застосування та вимоги до модемів. РРО передаватимуть дані в електронній формі дротовими або бездротовими каналами зв'язку згідно з технологією, розробленою Національним банком України.

Також було обговорено роботу нових сервісів, започаткованих податковими органами, а саме: «Пульс податкової», «Єдина база податкових знань», Центр сертифікації ключів, «Тиждень тематичних консультацій», подання звітності про використання реєстраторів розрахункових операцій в електронному вигляді. Звернено увагу платників податків на новий он-лайн сервіс «Податковий асистент» для підприємців, які надсилають звітність до органів ДПС в електронному вигляді.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.