Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Застосування розстрочення або відстрочення грошового зобов’язання дає змогу платнику податків уникнути нарахування пені, застосування штрафів, а також виникнення податкового боргу

А в разі відстрочення/розстрочення податкового боргу – уникнути стягнення податкового боргу. Режим розстрочення (відстрочення) є особливо ефективним при нарахуванні суб’єкту господарювання великих сум контролюючими органами. Для отримання розстрочення (відстрочення) платежів платник повинен передусім документально довести факт настання обставин, які є підставою для перенесення строків сплати.

Таким чином, підприємці мають змогу  вчасно консолідувати та розподілити власні обігові кошти для забезпечення своєчасного погашення розстрочених ( відстрочених) сум платежів та уникнення податкового боргу, внаслідок виникнення якого застосовуються процедури стягнення. Наслідком невиконання умов перенесення строків сплати платежів є розірвання договорів, нарахування пені та штрафів, а також застосування процедур  стягнення  податкового боргу.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.