Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

До уваги платників податків

На офіційному сайті ДПСУ оприлюднено низку проектів наказів Міністерства фінансів України щодо затвердження форм податкових декларацій та розрахунків. Так, підготовлено проекти наказів Мінфіну щодо затвердження таких форм звітності:«Про затвердження форми Розрахунку суми збору за першу реєстрацію транспортних засобів»;«Про затвердження форм податкових розрахунків з рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами, транзитне транспортування трубопроводами природного газу та аміаку територією України»; «Про затвердження форми Податкової декларації з фіксованого сільськогосподарського податку; «Про затвердження форми Податкової декларації зі збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності»; «Про затвердження форми Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності)»; «Про затвердження форми Податкової декларації екологічного податку».

Також оприлюднено такі проекти наказів Мінфіну: «Про затвердження Порядку оформлення результатів документальних перевірок щодо дотримання податкового, валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи державної податкової служби, платниками податків – фізичними особами»; «Про затвердження форми Квитанції про прийняття податків і зборів «Про затвердження форм та Порядку заповнення торгових патентів, форм Заявки на придбання торгового патенту».

Зауваження та пропозиції щодо зазначених проектів наказів можна надсилати упродовж одного місяця з дати їх оприлюднення на такі адреси: Державна податкова служба України –04655 м.Київ, Львівська площа, 8, Департамент інформатизації та обліку платників податків. Міністерство фінансів України –01008 м.Київ, вул..Грушевського, 12/2. Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва –01011 м.Київ, вул.. Арсенальна, 9/11

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.