Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

“Пульс податкової” – на захисті інтересів платників податків

Телефонна лінія «Пульс податкової функціонує з січня 2012 року для забезпечення оперативного реагування на інформацію, яка надходить від громадян, підприємств, установ, організацій, суб’єктів підприємницької діяльності, про неправомірні дії або бездіяльність працівників органів ДПС.

Проект «Пульс податкової» - антикорупційний, спрямований на встановлення зворотного зв’язку з платниками податків для боротьби з негативними тенденціями, що заважають розвитку підприємницької діяльності.

Функціонування сервісу дає можливість оперативно усунути труднощі, що виникають у процесі спілкування суб’єктів господарювання з посадовими особами ДПС. Принципом роботи сервісу є зворотній зв'язок та оперативне вирішення проблемних питань: платники податків можуть подзвонити на телефонну лінію ДПС України «Пульс податкової» - (044) 284-00-07, залишити свої координати та проінформувати щодо неправомірних дій податківців, висловити свої пропозиції та побажання щодо роботи податкової служби. Працівники податкової служби приймають звернення та після розгляду повідомляють заявнику про результат та вжиті заходи.

Запровадження сервісу «Пульс податкової» є одним з кроків до зростання рівня довіри до податкової служби, підвищення якості обслуговування платників податків, перетворення податкової служби з фіскального органу на сервісну службу.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.