Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Електронні сервіси від ДПС для успішного ведення бізнесу

Про це повідомила ГДПІ із взаємодії із ЗМІ та громадскісьтю Лариса Юрченко. ДПС України створено інтегровану автоматизовану систему на базі єдиного веб-порталу органів ДПС. Даний ресурс містить чимало сервісів, що суттєво спрощують навігацію для сумлінних суб’єктів господарювання у бурхливому океані бізнес-простору, а саме:

«Єдина база податкових знань»– ресурс, у якому у формі питань-відповідей представлена офіційна позиція Державної податкової служби України за усіма напрямами чинного податкового законодавства. Для зручності в ористуванні, Єдина база податкових знань уніфікована та структурована, даний ресурс постійно оновлюється та поповнюється, що дає можливість вчасно реагувати на зміни в податковому законодавстів;

сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» допоможе сумлінним платникам податків переконатися у сумлінності контрагентів;

сервіс «Реєстр платників ПДВ» допоможе дізнатися про те, чи є дійсним свідоцтво ПДВ свого бізнес-партнера;

сервіс «Перевірка свідоцтва платника єдиного податку» дає змогу впевнитись в тому, що свідоцтво платника єдиного податку – контрагента не анульовано;

програмне забезпечення з формування електронної звітності.

Крім цього, на сайті розміщено кодифікований Податковий кодекс України та «Податковий календар», що інформує про дату подання звітності та сплати податків, зборів (обов’язкових платежів). Створено нові розділи: «Бюджетні рахунки», «Довідники», «Переліки», «Реєстри». Впроваджено низку зручних електронних сервісів, які дають змогу в режимі он-лайн інформувати платників податків щодо:

- розрахунків з бюджетом (квитанція щодо стану розрахунків з бюджетом);

- наявності заборгованості (довідка про заборгованість з податків та зборів (обов’язкових платежів);

- результатів зіставлення податкового кредиту і податкових зобов’язань в реєстрах податкових накладних і Єдиному реєстрі податкових накладних;

Для платників податків, які подають звітність в електронному вигляді, функціонує сервіс «Інформаційне повідомлення про наявність податкового боргу», що надає  можливість в онлайн-режимі надіслати заявку на отримання довідки про відсутність заборгованості з податків і зборів та отримати її в електронному або паперовому вигляді.

Наразі, Державна податкова служба запустила новий он-лайн сервіс для підприємців – „Податковий асистент”. Так, на постійній основі, через Інтернет ДПСУ повідомлятиме платників про податкові ризики, які податківці виявляють під час моніторингу їх господарської діяльності. Листування буде індивідуальним та повністю конфіденційним. При цьому податкова пропонуватиме підприємцям самостійно усунути недоліки до офіційного подання звітності.

Перелік сервісів, розміщених на веб-порталі, буде поповнюватись та вдосконалюватись. Скористатися послугами перелічених сервісів можливо завітавши на сторінку ДПС України (_www.sts.gov.ua) або зайшовши на суб-сайт ДПС у Харківській області (_www.kh.sts.gov.ua).

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.