Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

З податківцями можна спілкуванись в соцмережах

За вибором, відвідувач має змогу дізнатися про останні новини податкового законодавства зайшовши в «ВКонтакте» (_www.vk.com), «Твіттер» (_www.twitter.com) та «Facebook»(_www.facebook.com). Завдяки соціальним мережам, які найоперативніше доносять до громадян інформацію, вдається забезпечувати повноцінний зв’язок із платниками.

Для того, щоб потрапити на офіційну сторінку ДПС у «Facebook», потрібно зайти на головну сторінку сайта і обрати в меню «сторінки», а далі ввести в пошуку «ДПС України». Новини там розміщуються українською та російською мовами і присвячені діяльності як податкових органів на місцях так і центрального аппарату служби.

Аналогічні способи спілкування між податківцями й громадськістю передбачені й іншими соцмережами. Відеоматеріали від податкової служби можна передивитися в зручний для себе час в системі мультимедійних даних «You Tube».

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.