Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Плідна співпраця з органами місцевого самоврядування – запорука успіху

Саме такої думки дотримується начальник ДПІ у Богодухівському районі Наталія Салигіна і надходження до місцевих бюджетів тому підтвердження. З початку року місцеві бюджети Богодухівського району отримали 40,8 млн.грн., виконання доведеного завдання – 107,5 відст., збільшення надходжень в порівнянні з аналогічним періодом минулого року - 6,3 млн.грн.

Одним із основних бюджетоформуючих платежів місцевих бюджетів залишається податок на доходи фізичних осіб, за 11 місяців 2012 року забезпечені надходження в сумі – 26,8 млн.грн., в порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 4,1 млн.грн. Збільшення надходжень досягнуто і по платі за землю, мобілізовано 4,7 млн.грн., збільшення проти аналогічного періоду минулого року на 0,7 млн.грн.

«Таких результатів в роботі досягнуто, перш за все, завдяки тісній співпраці та взаєморозумінні податківців та органів місцевого самоврядування. Тож на передодні  професійного свята прийміть слова вдячності за сумлінну та самовіддану працю на благо розвитку територіальних громад. Бажаємо всім працівникам органів місцевого самоврядування, депутатському корпусу району міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, добра і достатку! » - зазначила Наталія Василівна.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.