Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Податківцями Богодухівщини забезпечено виконання планових завдань на 103,5%

Про це повідомила Наталія Салигіна начальник ДПІ у Богодухівському районі під час проведення прес-конференції з представниками ЗМІ.

За одинадцять місяців 2012 р. до Зведеного бюджету надійшло близько 115,2 млн. грн., що на 9,4 млн.грн. або на 108,8% більше, ніж за аналогічний період минулого року. До Державного бюджету України надійшло 74,4 млн.грн., що перевищує показник минулого року на 3,1 млн. грн., темп зростання склав 104,3%. Позитивна динаміка спостерігається по наступних податках: по податку на додану вартість перевищення склали майже 1,1 млн.грн., податку на прибуток 1,0 млн.грн..

Крім того, за рахунок тісної взаємодії з місцевими органами самоврядування надходження становлять 40,8млн. грн., досягнуто зростання платежів до місцевого бюджету, щодо показників минулого року на 6,3 млн. грн., темп зростання склав 118,2%. В розрізі податків надходження збільшились: по податку на доходи фізичних осіб на 4,1 млн. грн., платі за землю на 0,7 млн.грн.

ДПІ у Богодухівському районі забезпечено високий рівень надходжень завдяки налагодженню партнерських відносин з платниками, про що свідчить рівень добровільної сплати податків, який за станом на 01.12.12 досяг 93,2%.

 «Позитивна динаміка надходжень є наслідком перетворення податкової служби з фіскального органу на сервісну службу, покращення обслуговування платників, дотримання принципової позиції податкової щодо діяльності підприємців», – підсумувала Натаія Салигіна.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.