Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Дистанційний контроль зменшить кількість перевірок для користувачів РРО

Про це повідомила начальник ДПІ у Богодухівському районі Наталія Салигіна під час зістрічі з представниками «четвертої влади».

Вже з 1 січня 2013 року запроваджується подання до органів ДПС по дротових або бездротових каналах зв’язку електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці в пам’яті РРО. Підприємці матимуть альтернативу: або замінити старий РРО більш сучасним, або застосовувати існуючий апарат, оздобивши його модемом. Таким чином, впровадження контрольної стрічки в електронній формі є тенденцією до спрощення документообігу. Надання звітності в електронній формі дозволить навіть заощадити на придбанні касової стрічки. Зникає і необхідність її зберігання протягом трьох років. Один раз на добу цей звіт автоматично передаватиметься до серверу обробки інформації ДПС.

Патниками Богодухівщини використовуються майже 100 реєстраторів розрахункових операцій. З початку року проведено 18 перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахунки у готівковій формі із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій. Порівняно з минулим роком їх кількість і донарахування скоротилася у 4 рази.

Впровадження контрольної стрічки в електронній формі дозволить ще більше скоротити кількість перевірок у зв’язку із тим, що спочатку податкова буде ретельно аналізувати отримані дані.

Вчитися працювати за новими правилами можна буде до середини 2013 року – штрафних санкцій за помилки, допущені при освоєнні нових технологій в цей період законодавством не передбачено.

«Але головний плюс, який отримає бізнес, - не потрібно буде спілкуватися з податківцями і «чекати» перевірку касової дисципліни. На сьогодні переважна більшість перевірок цієї категорії платників проводиться за заявами громадян та інформацією від державних органів про наявність правопорушень у суб’єктів господарювання і є виключно крайнім засобом впливу на недобросовісних підприємців,» - акцентувала Наталія Василівна.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.