Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Про розгляд листа

Державна податкова служба України (даліДПС) розглянула лист Федерації професійних спілок України від 16.07.2012 №02-129 про вимоги місцевих податкових органів щодо подання податкових звітів та повідомляє.

Під час здійснення повноважень щодо приймання податкової звітності та податкових документів в електронній формі засобами телекомунікаційного зв’язку органи ДПС дотримуються вимог Податкового кодексу України, Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 року №1246, наказу ДПА України від 10.04.2008 №233 «Про подання електронної податкової звітності», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16.04.2008 за №320/15011.

Обов’язковість подання податкової звітності до органу державної податкової служби виключно в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством, запроваджено тільки для платників податків, що належать до великих та середніх підприємств (п.49.74 ст.49 Кодексу). Усі інші платники можуть надсилати звітність в електронній формі за власним бажанням.

Проте, на сьогодні понад 378 тис. суб’єктів господарювання надсилають податкову звітність до ДПС електронною поштою, що свідчить про достатньо високий рівень довіри до електронного способу подання звітності.

Більшість платників вже переконались, що подання звітності в електронному вигляді має багато переваг: вона може надсилатись до органів ДПС засобами телекомунікаційного зв’язку як в робочі часи, так і після 18 години, у вихідні та святкові дні, безпосередньо з офісу платника, власної квартири, будинку, Інтернет - кафе або з будь-якого місця з доступом до мережі Інтернет без черг, без труднощів, що пов’язані з передачею звітності у дні її масового подання.

Приємно зазначити, що для електронного звітування в країні створено всі передумови. ДПС розроблено та безкоштовно розповсюджується серед платників податків програмне забезпечення щодо формування та передачі до органів ДПС податкової звітності в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку.

Крім того, ДПС запроваджено новий сервіс для платників податків – надсилання договору «Про визнання електронних документів» в електронній формі. Процедури формування договору в електронному вигляді реалізуються акредитованими центрами сертифікації ключів, які включено до системи подання податкових документів в електронному вигляді.

Черговим кроком у напрямі створення сприятливих умов для електронного звітування стало відкриття 4 травня 2012 року Акредитованого центру сертифікації ключів ДПС (далі –АЦСК ДПС).

АЦСК ДПС надає послуги електронного цифрового підпису (далі –ЕПЦ) органам державної влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям всіх форм власності, іншим суб’єктам господарської діяльності та фізичним особам з можливістю безоплатної видачі посилених сертифікатів відкритих ключів.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.