Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Факсиміле не можна використовувати у первинних документах, бухгалтерської та податкової звітності

Факсимільний підпис також не можна використовувати платникам податку на додану вартість при оформленні податкової накладної. Посадові особи органів ДПС теж не вправі використовувати факсиміле в податковому повідомленні-рішенні, податковій вимозі, наказі  та направленні на проведення перевірки.

Це передбачено узагальнюючою податковою консультацією, яка затверджена наказом ДПС України від 22.11.2012 № 1047. І ній зазначається, що норми Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» та «Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку» не передбачають застосування факсиміле для підпису первинних документів. Відтак, згадана документація має підписуватись відповідними особами особисто, а електронний підпис накладається відповідно до законодавства про електронні документи та електронний документообіг.

Податковий кодекс передбачає право ДПС України затверджувати узагальнюючі податкові консультації з питань, які стосуються значної кількості платників податків або значної суми податкових зобов’язань. Ознайомитися з ними можна у розділі «Узагальнюючі податкові консультації» єдиного веб-порталу органів держаної податкової служби

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.