Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Легалізація виплати заробітної плати – завдання загальнодержавного масштабу

Легалізація виплати заробітної плати, цивілізоване оформлення трудових відносин – це завдання загальнодержавного масштабу. Важливо, щоб працівники отримували заробітну плату офіційно, бо саме в такому випадку місцевий бюджет має стабільні надходження, а працівник – соціальний захист.

«Круглий стіл» на таку тему відбувся у ДПІ у Богодухівському районі з керівниками підприємств, які порушують законодавство з оплати праці та податкове законодавство за участі начальника ДПІ Наталії Салигіної.

Наталія Василівна поінформувала присутніх щодо розміру середньомісячної заробітної плати, яка нараховується окремими податковими агентами в розмірі нижче мінімально встановленого розміру і наголосила, що податківці постійно проводять роботу з платниками податків щодо легалізації заробітної плати, офіційного оформлення найманих працівників, недопущення заборгованості по заробітній платі.

Невід‘ємним принципом роботи податківців є доведення інформації щодо особливостей законодавства увсіх сферах підприємництва до відома суб'єкта господарської діяльності, тож присутні були були ознайомлені з новаціями Податкового кодексу.

Присутнім було повідомлено про нові електронні сервіси від ДПС України: «Пульс податкової», «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», «Платникам податків про електронну звітність» та запропоновано користуватися ними та інформацією на сайтах податкової служби. Всі присутні отримали вичерпні відповіді на поставлені запитання.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.