Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Мета і завдання оновленого журналу – стати основним засобом непрямої комунікації податківців

Офіційне видання ДПС України журнал «Вісник податкової служби України» виходить друком у нашій державі вже 17 років. Це одне з «найстарших» спеціалізованих видань для податківців та платників податків. Останнім часом через конкуренцію, «Вісник» почав втрачати свого читача. Тому нещодавно в журналі відбулися кардинальні зміни. По-перше, «Вісник» постав перед читачем у новому ракурсі – він став дійсно цікавим. Матеріали написані стисло, лаконічно. Тепер їх легко зрозуміє не тільки той, хто має професійне відношення до податкової служби України, а й ті, хто слідкує за фінансовим життям країни, має власний бізнес. Також, значно зменшено кількості статистичної інформації та інформації важкого сприйняття. Натомість, розширено професійну тематику, яка висвітлюється на сторінках журналу. А платники податків, тримаючи в руках видання, можуть знайти відповіді на найактуальніші запитання та провести діалог із податківцями. Крім того, всі сторінки журналу надруковані на високоякісному глянцевому папері. Журнал приємно брати до рук. І з кожним номером він стає все цікавішим. А результати таких змін не змусили себе чекати. Днями, в рамках всеукраїнської презентації, оновлену концепцію журналу було представлено податківцям ДПІ у Святошинському районі ДПС. Мета і завдання оновленого журналу – стати основним засобом непрямої комунікації податківців. Отже, у результаті двомісячної копіткої праці фахівців журналу, ДП «Інформаційно-видавничий центр ДПС України» представив не просто новий, а повністю змінений «Вісник» із сучасним дизайном та якісним інформаційним наповненням. Передплатні індекси журналу "Вісник податкової служби": 22599 (укр.), 22600 (рос.)

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.